Koncerty Kultura

Nasze Skrzynczanki nagrały teledysk

Oto jest!!! Ten długo wyczekany teledysk Zespół Pieśni Ludowej Skrzynczanki właśnie ujrzał światło dzienne i jest... sami oceńcie!!!
Oto jest!!! 😍😍😍Ten długo wyczekany teledysk Zespół Pieśni Ludowej Skrzynczanki właśnie ujrzał światło dzienne i jest… sami oceńcie!!!
Dziękujemy wszystkim wspaniałym artystom ze Skrzynczanek oraz Łukaszowi Przepióra, Orestowi Vasiouta, Dariuszowi Chyła za Waszą niezwykłą pasję, talent i wsparcie tego projektu. Dziękujemy Parafii w Lądku-Zdroju za umożliwienie realizacji nagrań w Kościele parafialnym p.w. Narodzenia NMP. Dziękujemy Jakubowi Bronimirowi Kalafut i Michałowi Rakowskiemu za stworzenie wspaniałego teledysku, Saimonowi Galus za genialną realizację nagrań w studio i atmosferę pracy. Dziękujemy p. Maciejowi Awiżeń z Powiatu Kłodzkiego za zaufanie i dofinansowanie projektu. Dziękujemy Dominika Radwan za przygotowanie wokalne zespołu.
Kurort Lądek-Zdrój ma się czym pochwalić, bo teraz Skrzynczanki bezdyskusyjnie są produktem promocyjnym i to zupełnie nietuzinkowym!