Kultura

Jarmark Bożonarodzeniowy- zaproszenie dla wystawców

Informacje dla wystawców

Serdecznie zapraszamy wystawców i usługodawców
do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Lądku-Zdroju

Jarmark jest częścią  Festiwalu „Świąteczne Mecyje”

W związku z nadchodzącymi świętami 16 grudnia 2023 (sobota) na Rynku w Lądku-Zdroju odbędzie się jarmark urozmaicony licznymi wydarzeniami kulturalnymi. Już od godz. 11.00 będzie można sprzedawać własne wyroby.
Oprócz oryginalnych produktów rzemieślniczych i żywności, planujemy utworzyć specjalny sektor, gdzie klienci będą mogli kupować poszczególne usługi w postaci bonów podarunkowych, w specjalnie do tego przygotowanym sektorze (min. zabiegi pielęgnacyjne, warsztaty, koncerty, usługi techniczne, motoryzacyjne).

Wystawców oraz usługodawców prosimy o zgłaszanie się w terminie do 8 grudnia 2023 pod adres arteweda@gmail.com i wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Również pod tym adresem będziemy udzielać wszystkich wyczerpujących odpowiedzi na poszczególne pytania.

Na targowisko przeznaczona jest część zadaszona pod namiotami organizatorów. Wyznaczone są też miejsca pod arkadami. O ułożeniu poszczególnych stanowisk decyduje liczba i kolejność zgłoszeń.

Za każde stoisko pobierana jest opłata w wysokości 50 zł oraz wybrany przez sprzedawcę produkt na użytek organizowanej podczas Jarmarku loterii. Jeśli ktoś nie ma możliwości wystawienia się fizycznie, istnieje możliwość przekazania organizatorom towarów na sprzedaż. Usługodawcy muszą przygotować bony podarunkowe i dostarczyć je bezpośrednio organizatorom, który wystawi je na specjalnym stoisku z podarunkami. Od udanej sprzedaży każdego bonu organizatorzy pobierają prowizję 10%.
Koła Gospodyń Wiejskich mogą uczestniczyć w jarmarku bezpłatnie.
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem wystawców oraz do korespondencji mailowej pod adres: arteweda@gmail.com

Regulamin udziału w akcji wystawienniczej – Jarmark Bożonarodzeniowy Festiwalu „Świąteczne Mecyje” (16.12.2023) – do pobrania
formularz zgłoszeniowy – do pobrania

Regulamin udziału w akcji sprzedaży bonów upominkowych  (1-31.12.2023) – do pobrania
formularz zgłoszeniowy – do pobrania

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Działań Kreatywnych ArteWeda
Nieformalne Stowarzyszenie Radoszka
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lądeckiej
Centrum Kultury i Rekreacji Lądek-Zdrój
Stowarzyszenie Kultura u Źródeł
Kawiarnia Artystyczna Dom Khlara