Lokalizacja

Kawiarnia Coffee Ride
ul.Kolejowa
QR Code

Data

08 01 2022
Expired!

Czas

All Day

Koszt

wstep płatny

Surtarang w Coffee Ride

Zapraszamy do Lądka Zdrój na mistyczną podróż z zespołem Surtarang.
Sur to dźwięk, tarang to fala.
Zespół powstał z potrzeby stworzenia przestrzeni dźwiękowej dla praktyki jogi. Jednak to było za mało, postanowili zaprezentować swoją twórczość szerszej grupie odbiorców – tak właśnie powstał Surtarang.
Ich inspiracją jest muzyka orientalna, przede wszystkim indyjska. Wykorzystują oryginalne orientalne instrumenty, takie jak: sitar, tabla, saz i darbuka, okraszając je nowoczesnymi brzmieniami elektronicznymi, w których usłyszeć można edm, trance, czy dub.
Muzykę dopełnia mistyczny śpiew, a wykonywane mantry zabierają w podróż nie tylko dźwiękową, ale również emocjonalną i duchową. W lutym 2021 roku wyszedł debiutancki album “Duniya”, a w kwietniu wypuszczony został klip do tytułowego utworu.
Zespół organizuje też zajęcia jogi z muzyką na żywo. Dzięki unikalnym instrumentom oraz interakcji pomiędzy muzykami, a praktykującymi, można doświadczyć jak ogromny wpływ na nasze ciało ma muzyka, która motywuje do dawania z siebie więcej niż zwykle.
Kompozycje układane są w taki sposób, aby współgrały z sekwencjami ruchowymi, dzięki czemu można poczuć pełną integrację dźwiękowo-ruchową.
Skład:
Hanka Łubieńska – wokal
Eryk Nowacki – sitar, saz
Łukasz Jasiak – tabla, darbuka, frame drum, produkcja
Bilety w cenie 30zł do kupienia na wejściu.
ROZMIAR CZCIONKI