Dom Klahra, Lądek-Zdrój

Organizator

Dom Klahra, Lądek-Zdrój
Telefon
+ 48 536 130 172
Strona WWW
https://www.facebook.com/DomKlahra/

Lokalizacja

Dom Klahra
Rynek 1, Lądek-Zdrój
Kategoria
QR Code

Data

07 10 2017
Expired!

Czas

20:00

Koszt

bilety w przedsprzedaży 20 zł, w dniu koncertu 25 zł

Koncert zespołu BAiKA

godz.20.0, Dom Klahra Kawiarnia Artystyczna, Rynek 1, bilety w przedsprzedaży 20 zł, w dniu koncertu 25 zł

Koncert zespołu BAiKA – wystąpią: Piotr Banach – założyciel i lider zespołów Hey (w latach 1992-99), Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum-Dum oraz Katarzyna Sondej – młoda, utalentowana wokalistka, grająca również na gitarze i instrumentach klawiszowych.

BAiKA – to skrót od Banach i Kafi. Piotr Banach – założyciel i lider zespołów Hey (w latach 1992-99), Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum-Dum, a także muzyk wielu szczecińskich zespołów, między innymi grupy Kolaboranci. Pomysłodawca i główny kompozytor pierwszej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej “Puk, puk”, oraz producent, autor tekstów i multiinstrumentalista.

Kafi – Katarzyna Sondej, to młoda, utalentowana wokalistka, grająca również na gitarze i instrumentach klawiszowych, wcześniej związana z legnicką grupą StandBy. Wspólnie tworzą duet kompozytorsko – sceniczny, pracujący właśnie nad debiutancką płytą. Po raz pierwszy dali o sobie znać jesienią 2015 roku umieszczając w kilku rozgłośniach radiowych utwór “Jeśli tylko to będzie możliwe” Ich muzyka to szeroko rozumiany rock, od reggae i bluesa do hard i punk rocka.

X