Baza noclegowa

SANATORIA

Uzdrowisko Lądek Długopole S.A. (500 miejsc)

ul. Wolności 4, tel. +48 74 8146 434, centrala tel. +48 74 8146 227, www.spaladek.pl

Zakłady Przyrodolecznicze:
Adam, ul. Wolności 3, tel. +48 74 8115 483
Jerzy, ul. Ostrowicza 2,
Zdrój Wojciech, pl. Mariański 1, Punkt Informacyjny tel. +48 74 8115 474

Szpitale uzdrowiskowe:
Józef, ul. Wolności 2b tel. +48 74 8115 485
Stanisław, ul. Wolności 2a tel. +48 74 8115 484
Jubilat, ul. Wolności 6 tel. +48 74 8146 227 wew. 201
Jan, ul. Paderewskiego 7 tel. +48 74 8146 385

23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo- Rehabilitacyjny (456 miejsc)

Biuro Obsługi Kuracjusza,  ul. Jadwigi 2a (Pawilon II) tel. +48 74 8117 251, www.23wszur.pl

Pawilon I, ul. Jadwigi, tel. +48 74 8117 367
Pawilon II, ul. Jadwigi 2a, tel. +48 74 8117 465
Pawilon III, ul. Orla 4, tel. +48 74 8118 270

Fundusz Wczasów Pracowniczych Sanatorium im. Dr A.Ostrowicza (139 miejsc)

DW Rybniczanka, ul. Paderewskiego 5, tel. +48 74 8146 272, www.fwp.pl
DW Wanda, pl. Partyzantów 4, tel. +48 74 8146 272

HOTELE

Hotel Alhambra, ul.Przechodnia 7, tel. +48 74 6317 024,60 miejsc,  www.alhambra.pl
Hotel Mir-Jan***, ul. Kościuszki 78, tel. +48 74 8146 339, 516 006 646, 180 miejsc, www.hotelmirjan.pl
Hotel Trojan** ul. Leśna 4a, tel. 74 814 66 81, www.hoteltrojan.pl , 170 miejsc
Hotel Zamek na Skale****, Trzebieszowice 151, tel. +48 74 8652 000, 180 miejsc, www.zameknaskale.com.pl
ProHarmonia Rezydencja Wellness, ul. Leśna 4, tel. +48 74 8120 800, www.proharmonia.com.pl
Pensjonat CK Kalina****,ul. Świerczewskiego 25, tel. +48 74 8110 305, 60 miejsc, www.ck-kalina.pl
Rezydencja Grawert
, ul. Lipowa 4, tel. +48 74 8146 079, 34 miejsca, www.rezydencjagrawert.pl

OŚRODKI WYPOCZYNKOWE

Centrum Konferencji i Rekreacji Geovita, ul. Graniczna 14, tel. +48 74 8 146 411, 111 miejsc, www.geovita.pl
Centrum Konferencyjno-Rehabilitacyjne Złoty Łan, ul. Żwirki i Wigury 14, tel. +48 74 8146 005 , 120 miejsc, www.zloty-lan.com.pl
Dom Wczasowy Apis, ul. Miła 5, tel. +48 74 8146 401, 607 550 488, 48 miejsc, www.dwapis.pl
Gościniec Sunvita, ul. Górzysta 2, tel. 48 74 8 147 912,33 miejsca  www.sunvita.pl
H.O.T.E.L. Lido, ul. Kościuszki 23 a, tel, +48 506 903 227, 58 miejsc www.hotellido.pl
Melafir Pensjonat, ul. Zamenhoffa 4 , tel. +48 792833999, 112 miejsc, www.melafir.com.pl
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Hel, ul. Kościuszki 15, tel. +48 74 8148 686, 880 888 407, 46 miejsc, www.sudety.info.pl/hel
Ośrodek Wypoczynkowy Bankowy, ul. Kościuszki 8, tel. +48 74 8 148 543, 600 824 115, 50 miejsc, www.wypoczynekbankowy.pl

HOSTELE

Hostel Urszula, ul. Wolności 2b, tel. +48 74 8146 437

WILLE

Villa Melania, ul. Górzysta 4, tel. +48 74 8146 888, 21 miejsc,  www.villamelania.beepworld.pl
Villa Veronika, ul. Świerczewskiego 37, tel. 607700488, 20 miejsc, www.villa-veronika.pl
Willa Alexander, ul. Cienista 3, tel. +48 74 8146 736, 12 miejsc
Willa Arabeska, ul. Paderewskiego 4, tel. +48 600824115, 55 miejsc, www.wypoczynekbankowy.pl
Willa Bursztynowe Buki, ul. Graniczna 18, tel. +48 74 8110 123, 530 834 460, 44 miejsca, www.bursztynowebuki.pl
Willa Cecylia, ul. Orla 1, tel. +48 662 013 013, 51 miejsc, www.willa-cecylia.eu
Willa Dana, ul. Wolności 10, tel. +48 74 8 146 767, 13 miejsc, www.willadana.pl
Willa Elysium, ul. Kościuszki 23, tel. +48 74 8146 812, 696864941, 17 miejsc, www.willaelysium.eu
Willa Ewa, ul. Spacerowa 5, tel. +48 74 8146 691, 25 miejsc, www.willaewa.pl
Willa Hania, ul. Graniczna 4, Zdrojowa 32/4, tel. +48 880 393 588, 663 864 623, 17 miejsc, www.willahania.pl
Willa Janina, ul. Paderewskiego 3, tel. +48 74 8147 198, 40 miejsc, www.arco.biz.pl
Willa Marianna, ul. Kościuszki 84, tel. +48 501 144 704, 501 712 434, 45 miejsc, www.willamarianna.pl
Willa Maxim, ul. Cienista 1, tel. +48 74 8146 528 , 32 miejsca, www.willamaxim.pl
Willa Mir-Jan***, ul. Kościuszki 78 , tel. +48 74 8146 339 , 516 006 646
Willa Moja Gawra, ul. Kopernika 13, tel. +48 600 883 488, 23 miejsca, www.mg-gawra.home.pl
Willa Nad Potokiem, ul. Klonowa 15, tel. +48 509 183 718,  27 miejsc, www.willanadpotokiem.com.pl
Willa Natalia, ul. Kosmonautów 7, tel. +48 784925348, 17 miejsc
Willa Natura, Kopernika 10, tel. +48 74 8146 188, 787 604 706, 17 miejsc, www.willanatura.pl
Willa Przylądek, ul. Kłodzka 59, tel. 504266089, 572933399, www.przyladek.com
Willa Sielanka, ul. Moniuszki 1, tel. +48 74 8148 640, 40 miejsc,  www.willasielanka.pl
Willa Skalniak, Stójków 36, tel. +48 501 054 655, 22 miejsca,  www.willaskalniak.pl

POKOJE GOŚCINNE

Apartament Parkowy, ul. Świerczewskiego 29, tel. +48 695 729 818, 5 miejsc   www.apartamentparkowy.pl
Apartament Stokrotka, Trzebieszowice 32, tel. +48 600 467 683, 606 9168 56, 14 miejsc www.apartamentstokrotka.pl
Apartamenty Na nadbrzeżnej, Nadbrzeżna 15, tel. +48 513 019 363, 4 miejsca, www.sudety.info.pl/apartamenty
Apartamenty Maria, ul. Kościuszki 13/3, tel. +48 880 814 407, 19 miejsc, www.noclegi-maria.pl
Dom gościnny Trojak, Kopernika 12, tel. +48 724 482 072, 32 miejsca, www.pensjonat-trojak.com
Dom letniskowy Księżycowa Dolina, Wojtówka 3J, tel.  tel. +48 667 966 499, 11 miejsc,  www.ksiezycowadolina.pl
Dom sudecki U leśniczki, Konradów 63, tel. +48 74 8146 601, 9 miejsc
Domek, ul. Gerberów, tel. +48 74 8146 429, 692 398 696, 8 miejsc
Domek  Chata za wsią, Orłowiec 7, tel. +48 74 8 146 204, 669 984 625, 7 miejsc
Domek  Irena, Wojtówka 3, tel. +48 74 8146 016, 4 miejsca www.sudety.info.pl/irena
Pokoje gościnne Kasia i Darek, ul. Kościuszki 3, tel. +48 509 311 424, 23 miejsca, www.wladku.pl
Pokoje gościnne Kryspina Wołk, ul. Wolności 13, tel. +48 74 8147 427, 696 558 626,9 miejsc www.noclegiladek.com
Pokoje gościnne,  ul. Wolności 11, tel. +48 74 8146 4 92, 4 miejsca
Pokoje gościnne, ul. Kopernika 9, tel. +48 607 928 351, 12 miejsc
Pokoje gościnne Aga, Konradów 33, tel. +48 74 8147 594, 10 miejsc www.sudety.info.pl/aga
Pokoje gościnne Carina, ul. Wolności 9, tel. +48 74 8148 225, 601 932 038, 17 miejsc www.sudety.info.pl/carina
Pokoje gościnne Jamka, ul. Kopernika 14, tel. +48 74 8147 076, 668852783, 30 miejsc www.jjamka.pl
Pokoje gościnne Jamka (dolna), ul. Kopernika 15 (wejście od ul. Kosmonautów), tel. +48 736 826 619, 37 miejsc, www.jamka-noclegi.pl
Pokoje gościnne Jaskółka
, ul. Fabryczna 1a, tel. +48 663 730 601,15 miejsc  www.jaskolka-noclegi.com.pl
Pokoje gościnne Kleo, ul. Zamkowa 13, tel. +48 607 912 678, 12 miejsc www.kleo-noclegi.pl
Pokoje gościnne „Maja”
, Radochów 150b, tel. 664436423, 13 miejsc
Pokoje gościnne Luxhaesla, Kąty Bystrzyckie 22, tel. +48 74 8147 946, 4 miejsca
Pokoje gościnne Niezapominajka, ul. Wiejska 37b, tel. +48 501 675 266, 23 miejsca, www.sudety.info.pl/niezapominajka
Pokoje gościnne Fiore D’inverno, ul. Kościuszki 54, tel. +48 509 663 293, 18 miejsc
Pokoje gościnne Rafmet, ul. Zamenhoffa 1a, tel. +48 600 769 765
Pokoje gościnne Stam-bad, ul. Kopernika 1, tel. +48 74 8 146 748, 607273820, 8 miejsc
Pokoje gościnne Szarotka, ul. Górzysta 6, tel. +48 74 8 146 419, 667 666 419, 15 miejsc www.pokojeszarotka.nocujmy.pl
Pokoje gościnne Złocień, ul. Kościuszki 21a, tel. +48 74 8147 245
Pokoje gościnne Złota Palma, ul. Zwycięstwa 6, tel. +48 600 683 590, 10 miejsc www.zlotapalma.com

AGROTURYSTYKA

Agroturystyka Andrzejówka, Radochów 8a, tel. +48 601 525 151, 691 473 549, www.agro-andrzejowka.pl
Agroturystyka Cztery Kąty, A Kuczwalska, Kąty Bystrzyckie 15, tel. +48 74 8147 805, 18 miejsc, www.czterykaty.eu
Agroturystyka Dom pod Aniołem, Orłowiec 11, tel. +48 74 8146 952, www.sudety.info.pl/podaniolem
Agroturystyka Domek na górce, Stójków 16, tel. +48 692 022 000, www.stojkow.republika.pl
Agroturystyka Lutynia, Lutynia 13, tel. +48 607 777 400, 18 miejsc, www.lutynia13.pl
Agroturystyka Old Rectory, Konradów 27, tel. +48 74 8146 820
Agroturystyka Pokoje na wiejskiej, ul. Wiejska 35, tel. +48 74 8147 653, 10 miejsc, www.pokojeladek.pl
Agroturystyka U Maków, Skrzynka 72, tel. +48 607 553 356, 6 miejsc, www.sudety.info.pl/umakow
Gospodarstwo agroturystyczne Kamiz, Wojtówka 22a, tel. +48 74 8665 286, 14 miejsc www.sudety.info.pl/kamiz
Gospodarstwo agroturystyczne Pod Jesionami,  Radochów  77, tel. +48 74 8146 911, 696 066 672, 12 miejsc www.podjesionami.sudety.agro.pl
Gospodarstwo agroturystyczne Pod Kasztanem, Konradów 73, tel. +48 74 8147 874, 697 450 042, 6 miejsc
Gospodarstwo agroturystyczne Pod Wiśnią, Trzebieszowice 177, tel. +48698 732 699, 16 miejsc www.podwisnia.pl
Gospodarstwo agroturystyczne Skowronki, Radochów 144, tel. +48 74 8147 802, 6 miejsc, www.skowronki.hrabstwo.info
Gospodarstwo agroturystyczne Stanica Jesionów, Orłowiec 14, tel. +48 74 8147 988, 14 miejsc www.stanicajesionow.pl
Gospodarstwo gościnne Agata Danik, Radochów 97, tel. +48 74 8147 686, 604 521 357, 8 miejsc (sezon letni)
Gospodarstwo gościnne Pod Bukiem, Kąty Bystrzyckie 30, tel. +48 74 8146 510,693467999 www.podbukiem.pl

Aplikacje

Informacja Turystyczna

Punkt Informacji Turystycznej
pl. Staromłyński 5, 57-540 Lądek-Zdrój

e-mail: it@ladek.pl, tel. + 48 74 8146 245

czynny:
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00
sobota 10.00-14.00

Punkt Informacji Turystycznej oferuje:
usługi ksero, wydruki, skanowanie
sprzedaż przewodników, map, książek
dystrybucję folderów reklamowych o zakresie miejscowym, regionalnym oraz ponadregionalnym
dystrybucję prasy lokalnej