Centrum Kultury i Rekreacji

Organizator

Centrum Kultury i Rekreacji
Telefon
+ 48 74 814 65 62
Email
ckir@ladek.pl
Strona WWW
ckirladek.pl

Lokalizacja

Park Zdrojowy
Park Zdrojowy im. Jana Pawła II, Lądek-Zdrój
QR Code

Data

29 04 2017 - 30 04 2017
Expired!

Czas

10:00 - 22:00

II Festiwal Zdrowia i Cooltury

SLOW LIFE – ŻYJ WOLNIEJ

II FESTIWAL ZDROWIA I COOLTURY

Jak powiedzieliby nasi południowi sąsiedzi Czesi: „drugi rocznik” festiwalu, którego misją jest promowanie sztuki uważnego życia.

Tegoroczne przedsięwzięcie realizujemy pod hasłem „Slow Life – Żyj Wolniej” w dn. 29-30 kwietnia w plenerze uroczego lądeckiego Parku Zdrojowego.

W ramach wydarzenia zaplanowaliśmy wiele atrakcji lansujących zdrowy, świadomy styl życia, pokażemy jak odnaleźć swój rytm w świecie, utrzymać sprawność fizyczną przez rekreację, właściwe sposoby żywienia i różnorakie zabiegi prozdrowotne i relaksacyjne.

W przestrzeni handlowej i edukacyjnej wystawcy i nauczyciele zaproponują odwiedzającym to, co dla naszego ciała, ducha i urody korzystne. Nie przyjęliśmy sztywnej konwencji w programie imprezy, wszak dzień przed jej rozpoczęciem, jak to nieraz w życiu bywa, zjawić się może ktoś proponujący ciekawą ofertę albo zgoła ktoś mający „zdrową” wiedzę do przekazania. Jesteśmy otwarci – nigdzie się nie spieszymy…

Obok dziennych atrakcji, oba wieczory Park Zdrojowy wypełnią dźwięki muzyki, w sobotę wystąpią łodzianie „Normalsi” ze skrzypkiem rockowym Michałem Jelonkiem, a w niedzielę superstar słowackiej sceny niezależnej „Longital”.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na nasz festiwal.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM: NA STRONIE FESTIWALU >>>

X